Вівторок, 16.10.2018, 16:45

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 16 » Весняна зустріч вчителів зарубіжної літератури
Весняна зустріч вчителів зарубіжної літератури
Вчителі зарубіжної літератури – люди креативні, завжди прагнуть до пізнання нового і незвичайного. Тому і місце для чергового засідання міського методичного об’єднання було обрано невипадково. 3 квітня ми зустрілись в міській арт-галереї. Керівництвом галереї люб’язно була надано кімната для засідання. Ми ділилися новими здобутками у викладанні літератури, родзинками вебінарів, слухали вчителів, що атестувались, знайомились зі знахідками колег щодо формування скарбнички читацьких компетентностей учнів. Обмін думками відбувся в атмосфері мистецького натхнення. Нас вразили затишні зали, експонати, фотовиставка, Великоднє дерево, вироби майстрів прикладного мистецтва. За організацію цікавої зустрічі ми вдячні керівнику ММО Кранкус О.М.
Вчитель зарубіжної літератури
Т. Віннікова

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 61 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0