П'ятниця, 22.03.2019, 05:15

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 11 » Весняний серпантин
Весняний серпантин
7 березня в нашій школі відбулося свято "Весняний серпантин". В цей день дівчата, жінки нашої шкільної родини отримали привітання та були запрошені до участі у різних заходах. Програмою свята були передбачені: пісенне коло "Червона рута", танцпол "В українських ритмах", майстер-клас "Подарунок до свята своїми руками". Причепуритись до свята можна було у Салоні краси. У вестибюлі школи всіх зустрічала квіткова фотозона "8 березня" та фотозона "Чоловічий погляд на жіноче свято". Всі фотографувались залюбки. І учні, і батьки мали змогу відвідати виставку "Hand made від вчителів", на якій були представлені прикраси, картини, квіти з бісеру, стрічок, неоліну. На виставці були представлені роботи Кохно В.В., Гайдук І.В., Неклеси С.А., Нестерової Т.І., Станкевич Л.В. Із вражень про свято, із привітань, щирих побажань від учнів 1-11 класів було "виткано" святкове панно, яке створювалося впродовж усього дня. Кожен вчитель в цей день почув приємні слова, весняні привітання. Свято Весни у школі було яскравим, теплим, щирим.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 53 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0