Четвер, 15.11.2018, 23:32

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 12 » Відкритий урок з історії
Відкритий урок з історії
12 листопада вчитель історії С.А.Неклеса провела відкритий урок у 6 класі на тему "Кіммерійці та скіфи на території України".

В ході уроку учні навчилися називати хронологічні межі заселення території України кочовими племенами періоду залізного віку, показувати на карті території заселення кіммерійців та скіфів, дізналися багато цікавого про їх спосіб життя.

На уроці були використані навчальні відеофільми, презентація до теми, велика кількість роздаткового матеріалу. Шестикласники працювали з захопленням та активно долучилися до виконання творчих завдань. Урок пройшов на належному методичному рівні.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.

Категорія: м/о вчителів суспільно-природничих дисциплін | Переглядів: 252 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0