Воскресенье, 30.04.2017, 18:37

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Май 2016  »

Головна » 2016 » Май » 21 » ВишИванка чи вишивАнка?
ВишИванка чи вишивАнка?
"ВишИванка чи вишивАнка?" - питання, над яким ламали голови вчителі української мови трохи не всієї України. Світловодськ, а, в першу чергу, 10-а школа, не міг опинитися осторонь цієї дилеми. Аж поки два фактори всіх примирили: по-перше, авторитетний науковець, автор шкільних мовних підручників Олександр Авраменко довів, що обидва варіанти є допустимими; по-друге, Міжнародний день вишиванки, який привертає увагу до цього явища як оберега з сакральними візерунками. Вчителі та учні 10-ї школи відтворили весь процес творення вишиванки: від символічного творення самого полотна за допомогою конкурсу плетіння коси «Коса – дівоча краса», до виставки вишитих робіт (і учнівських, і вчительських). Майже всі учні школи відгукнулись і прийшли до школи 19 травня у вишивАнках/вишИванках. Тож, любімо Україну, українську культуру, шануймо її символи!
Вчитель  української мови і літератури
Гайдук І.В.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 75 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0