Субота, 16.02.2019, 10:12

Тільки тоді станеш людиною, коли навчишся бачити людину в іншому
(Олександр Радищев)
«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 23 » Вісті з уроків
Вісті з уроків
21 січня в 9-Б класі відбувся урок зарубіжної літератури на тему: "Багатогранність образу Гобсека (за повістю Оноре де Бальзака "Гобсек"). Урок почався з кола спілкування. На пропозицію вчителя, учні взялися за руки, обійнялися (адже в цей день відзначався День обіймів). Таким було емоційне налаштування. Переходячи до теми уроку, вчитель задала питання: "А чи міг наш герой Гобсек когось обійняти? Чи був він щасливим? Виплеканий талантом Бальзака образ Гобсека переконливий, виписаний в деталях, багатогранний і суперечливий. На уроці учні досліджували цей образ, зосереджувались на художніх деталях, шукали витоки та основні положення його філософії, опираючись на текст твору. Метою уроку було викликати зацікавлення учнів у вивченні твору, знайти паралелі із реаліями сьогодення, формувати читацькі компетентності. Обладнання уроку також було тематичним: інсталяції, деталі, які "прийшли" із самого твору. Це терези, пісочний годинник, скарбнички, монети, репродукція картини Рембрандта. Аналізуючи художні деталі, ми використали можливості інтерактивної дошки. Переглянули уривок із фільму "Гобсек". Учні аналізували позицію автора, висловлювали свою думку. Підсумком роботи була вправа "Скарбничка": учні зробили висновки з "уроків татуся Гобсека".

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 51 | Додав: tutunnikoksana3105 | Теги: Віннікова Т.М. | Рейтинг: 0.0/0