Субота, 18.11.2017, 19:20

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 238
Найважливіше - не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам
(Харукі Муракамі)
«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Вітаємо з Днем Захисника України
Вітаємо з Днем Захисника України

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

13 жовтня, в переддень свята, відбулося урочисте вшанування пам’яті загиблих герої – Ільїна Андрія та Хомчука Олега. На лінійці був присутній представник медико-психологічного центру допомоги воїнам АТО, який передав школі трофей (ручний протитанковий гранатомет)  від 17 батальону. Учні школи також привітали воїнів АТО з цим святом. В їхню честь був виготовлений вітамінний прапор. Від імені всієї школи вітаємо всіх з цим прекрасним святом і зичимо вам мирного неба над головою!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 25 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0