Субота, 28.03.2020, 23:18

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Вітаємо з Днем Захисника України
Вітаємо з Днем Захисника України

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

13 жовтня, в переддень свята, відбулося урочисте вшанування пам’яті загиблих герої – Ільїна Андрія та Хомчука Олега. На лінійці був присутній представник медико-психологічного центру допомоги воїнам АТО, який передав школі трофей (ручний протитанковий гранатомет)  від 17 батальону. Учні школи також привітали воїнів АТО з цим святом. В їхню честь був виготовлений вітамінний прапор. Від імені всієї школи вітаємо всіх з цим прекрасним святом і зичимо вам мирного неба над головою!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 190 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0