Неділя, 29.03.2020, 00:07

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Вивчаємо закони змалечку
Вивчаємо закони змалечку
10 жовтня в нашій школі в рамках Тижня правових знань та Місячника шкільних бібліотек відбулася зустріч молодших школярів з головним спеціалістом сектору організаційно-правового забезпечення Світловодського міськрайонного управління юстиції Коршенко Тетяною Григорівною, яку запросила бібліотекар школи С.М.Тодорова.
В цікавій та доступній формі Тетяна Григорівна розповіла дітям про їх права та обов'язки. Учні 3-Б та 4-А класів з задоволенням переглядали мультфільми, відгадували загадки, відповідали на питання після прослуховування казки.
Ця зустріч була не тільки цікавою, але й дуже корисною, тому що діти ознайомилися зі своїми правами, обов'язками та зрозуміли в яких випадках використовуються заохочення та покарання.
Вчитель початкових класів
Ігнатова Г.В.

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 268 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0