Четвер, 18.07.2019, 05:28

В юності ми навчаємось, в зрілості розуміємо
(Марі фон Ебнер-Ешенбах)
«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 7 » Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров`я!"
Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров`я!"
В період з 22 по 26 квітня в нашій школі відбувся шкільний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь за здоров`я". Учасники фестивалю взяли участь у різних заходах. Так, наймолодші школярі разом з батьками провели виставку малюнків та плакатів, на яких зобразили своє бачення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом. Старшокласники взяли участь у конкурсі літературно-музично-спортивної міні-композиції "Молодь України обирає здоров`я!" Команди від кожного класу представили міні-композиції, спрямовані на популяризацію переваг здорового способу життя. У виступі кожна команда зобразила наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування. Юні фотографи надали на конкурс роботи, на яких відтворення активне спортивне життя школи. Таким чином, через різні види мистецтва учні продемонстрували власні досягнення у формуванні здорового способу життя.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 47 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0