Субота, 16.02.2019, 10:05

Людина без переконань – ганчірка, нікчемність. Раз ти переконаний, що на твоїх очах твориться зло, нехай серце твоє кричить про це, борись проти зла, добивайся торжества правди.
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 15 » We are creative! We are excellent in everything we do!
We are creative! We are excellent in everything we do!
З 04.06 по 15.06.2018 р. на базі нашого навчального закладу працювала літня мовна школа "VXL", участь в роботі якої взяли учні 9-А та 9-Б класів. Школа працювала у форматі «Творча лабораторія» (створення відеороликів) за напрямком «Граматика у використанні».
Головною метою мовної школи був розвиток у учнів навичок володіння англійською мовою, а також уміння самостійно аналізувати та оформлювати поданий матеріал. Протягом двох тижнів учні опрацьовували матеріали за запропонованими темами, у результаті створюючи відеоролики навчального характеру. За допомогою таких простих дій діти розвивали творчі здібності, знання та уміння не тільки самостійно працювати, а й аналізувати отриману інформацію і представляти її у форматі медіафайлів. Одним із головних досягнень літньої мовної школи можна назвати те, що завдяки їй всі без винятку учні вдосконалили знання та здобули нові навички спілкування англійською мовою. Працюючи разом та допомагаючи один одному, створили дружній колектив. Їх знання англійської мови, безумовно, розширилися, що відповідає основній меті та завданням літньої мовної школи.
Всі матеріали, підготовлені учасниками, ви можете переглянути на сайті школи у розділі «Інноваційна діяльність».
Учениці 9-А класу
Бабиченко Єлизавета та Велика Анастасія

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 73 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0