Неділя, 22.10.2017, 03:07

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Усі букви закону - заголовні.
(Валентин Доміль)
«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 28 » З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 28 вересня, у нашого сайту перший маленький ювілей. Йому виповнюється 5 рочків. Термін поки що невеликий, але за цей час наше "дитятко" уже більш-менш навчилося говорити і розповідати про життя-буття нашої школи своїм читачам: учням, їх батькам, вчителям та випускникам ЗШ №10. За 5 років наш сайт став центром отримання різноманітної інформації з усіх питань навчально-виховного процесу нашої школи.
За цей час ми встигли опублікувати 421 новинне повідомлення про різноманітні події, що відбулися в нашій школі, завантажити різних файлів на 673 Мб, отримати більше 60.000 переглядів з 58 країн світу і 92 зареєстрованих користувачів.
Найбільша ж наша гордість - це Грамота Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце в номінації "Зручність" IV Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.
Звісно, на нашому сайті є ще багато над чим працювати: вдосконалення інтерфейсу, оптимізація, оновлення матеріалів та гіперпосилань у багатьох рубриках, а, значить, ми не зупиняємося на досягнутому й продовжуємо нашу працю для вас, наші любі читачі.

HAPPY BIRTHDAY!

Категорія: ВІТАЄМО! | Переглядів: 44 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/2