Неділя, 29.03.2020, 00:04

Якщо кожен буде вірити, що все скінчиться добре, в світі не буде чого боятися
(Харукі Муракамі)
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 4 » Замість мертвих квітів - життя солдата
Замість мертвих квітів - життя солдата
1 вересня, вдягнувши бантики та вишиті сорочки, попрямували до рідної школи як ті, кого дзвоник уперше покликав за шкільну парту, так і випускники, що насолоджуватимуться останнім роком, проведеним у рідній школі.
Однак, початок 2014-2015 навчального року через агресію Російської Федерації на сході України став особливим. Цього року напередодні першого вересня управління освіти Світловодського міськвиконкому звернулось з закликом до учнів та їх батьків підтримати акцію "Перше вересня без квітів" і не приносити вчителям квіти на свято, адже є речі більш цінні, ніж букет - наприклад, свобода, незалежність і людське життя, тому дуже хотілося допомогти українським патріотам, які зараз зі зброєю в руках захищають нас від терористів та російських окупантів.

Всі учасники святкової лінійки могли зробити свій внесок у перемогу наших воїнів та опустити якусь суму коштів у спеціальну скриньку.
4-А клас нашої школи також вирішив не стояти осторонь і приєднатися до акції, яка прокотилась українськими школами. Діти відмовились від традиційних на День знань букетів учителям і за ініціативою батьків та дітей були зібрані 50 банок м'ясних консервів та згущеного молока для воїнів АТО.
А 4 вересня усе зібране було передане
голові Світловодського міськрайонного клубу "Перевал" Української спілки ветеранів Афганістану І.О.Полякову для подальшого направлення в бойові підрозділи, що воюють на Донбасі. За ініціативою класного керівника 4-А класу Ігнатової Г.В. діти до посилки приклали ще й свої побажання захисникам Батьківщини.

Тож нехай цей маленький крок хоча б трохи наблизить настання такого очікуваного миру в нашій державі.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Діти пишуть свої найкращі побажання воїнам АТО

Передаємо зібране голові Світловодського міськрайонного клубу "Перевал" І.О.Полякову

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 348 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0