Вівторок, 23.01.2018, 05:43

(Т.Шевченко)
«  Листопад 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Листопад » 17 » Засідання клубу Docudays UA
Засідання клубу Docudays UA

У безмежному просторі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти рятувальне коло толерантності. Міжнародний день толерантності відзначається у всьому світі 16 листопада.
І ось, напередодні, 07.11.2016 року учні 7-Б класу з класним керівником Клімчук А.Л. та зав. шкільною бібліотекою Тодоровою С.М. завітали до Центральної міської бібліотеки, де взяли участь в засіданні кіноклубу Docudays UA.
Перед школярами виступила завідуюча бюро правової допомоги м.Світловодська А.Г.Мірошник, яка торкнулась питання толерантного ставлення до біженців та внутрішньо переміщених осіб, що потребують додаткового захисту.
Після перегляду фільму "Життя в раю - нелегали по сусідству" завідуюча відділом нових інформаційних технологій ЦМБС Шмакова Н.А. залучила учнів до активного обговорення. Діти охоче поділилися своїми враженнями щодо різного ставлення до біженців за кордоном і в нашій країні.
Кожен з учнів перейнявся долею людини, яка потрапила в складну ситуацію не з власної волі.
Під час жвавого обговорення фільму діти й дорослі дійшли до спільного висновку що всі люди є вільні й рівні у своїй гідності та правах.
Зав. шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.