Четвер, 21.09.2017, 14:26

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
Розмовляти на рідній землі чужою мовою ─ все одно, що псом нявкати.
(П.Яцик)
«  Листопад 2016  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2016 » Листопад » 17 » Засідання клубу Docudays UA
Засідання клубу Docudays UA

У безмежному просторі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти рятувальне коло толерантності. Міжнародний день толерантності відзначається у всьому світі 16 листопада.
І ось, напередодні, 07.11.2016 року учні 7-Б класу з класним керівником Клімчук А.Л. та зав. шкільною бібліотекою Тодоровою С.М. завітали до Центральної міської бібліотеки, де взяли участь в засіданні кіноклубу Docudays UA.
Перед школярами виступила завідуюча бюро правової допомоги м.Світловодська А.Г.Мірошник, яка торкнулась питання толерантного ставлення до біженців та внутрішньо переміщених осіб, що потребують додаткового захисту.
Після перегляду фільму "Життя в раю - нелегали по сусідству" завідуюча відділом нових інформаційних технологій ЦМБС Шмакова Н.А. залучила учнів до активного обговорення. Діти охоче поділилися своїми враженнями щодо різного ставлення до біженців за кордоном і в нашій країні.
Кожен з учнів перейнявся долею людини, яка потрапила в складну ситуацію не з власної волі.
Під час жвавого обговорення фільму діти й дорослі дійшли до спільного висновку що всі люди є вільні й рівні у своїй гідності та правах.
Зав. шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.