Субота, 18.11.2017, 19:18

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 238
Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Засідання творчої групи вчителів початкових класів
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
23 жовтня 2017 року відбулось перше засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Формування ключових і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».
Основною метою всіх інновацій в освіті є сприяння переходу від механічного засвоєння учнями знань до формування вмінь і навичок самостійно здобувати знання. Успішність розв'язання цього завдання значною мірою залежить від мети використання комп'ютера в навчальному процесі, якості й можливостей програмного забезпечення та від того, яке місце посяде комп'ютер в системі дидактичних засобів. Саме цим питанням зацікавились вчителі початкових класів нашої школи.
Завданнями творчої групи є:
  1. Ознайомлення з методиками використання ІКТ при проведенні уроків в початковій школі.
  2. Створення системи освітніх продуктів для використання у роботі вчителями початкових класів.
  3. Поширення передового педагогічного досвіду.
На першому засіданні було визначено науково-методичну проблему, над вирішенням якої буде працювати творча група впродовж наступних 5 років, обґрунтовано її актуальність.

Під час засідання були розглянуті такі питання:
  1. Діагностика використання ІКТ вчителями школи.
  2. Теоретичні засади ІКТ-компетентності як складової професійної педагогічної майстерності сучасного вчителя.
  3. ІКТ супровід уроків мультимедійними засобами (зокрема мультимедійними презентаціями).
  4. Електронний конструктор уроків.

За підсумками роботи вчителі отримали домашнє завдання:
  • ознайомитись, опрацювати та проаналізувати сучасну методичну літературу з питання використання ІКТ на уроках у початкових класах;
  • презентувати систему власної роботи з використання ІКТ на уроках та в позаурочній діяльності.

Категорія: Формування компетентностей учнів | Переглядів: 45 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0