Четвер, 13.12.2018, 08:46

Батько й мати, що виростили вірного сина Вітчизни, створюють собі живий і нетлінний пам'ятник. А якщо ваш син стане зрадником Батьківщини, народу ви гідні презирства й великого забуття.
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 27 » Засідання творчої групи вчителів початкових класів
Засідання творчої групи вчителів початкових класів
27 грудня 2017 року відбулось чергове засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Формування ключових  і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».
План роботи
1. Опрацювання фахової літератури з проблеми використання ІКТ.
2. Презентація власного досвіду «Використання ІКТ на уроках у початковій школі як засобу підвищення якості навчальних досягнень учнів».
3. Укладання теки на допомогу вчителям «Мультимедійні презентації на уроках у початкових класах».
Керівник творчої групи ознайомила із результатами анкетування учасників щодо використання ІКТ в професійній діяльності. Аналіз показав, що вчителі систематично використовують ІКТ в педагогічній діяльності, удосконалюють форми та методи роботи з використанням ІКТ, беруть участь в освітніх вебінарах та розміщують власні матеріали на освітніх сайтах.
Дерземанова Н.П. та Кузнєцова І.О. проаналізували методичну літературу, у якій подано теоретичне обґрунтування застосування комп’ютерних технологій в освіті, описано систему роботу науковців та вчителів з означеної проблеми.
Станкевич Л.В. та Корміч Я.А. поділились власним досвідом застосування інформаційно-комунікаційних засобів у навчальній та позакласній роботі, вказали на необхідність дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час використання комп’ютерних засобів.
Систематично вчителі початкових класів на уроках використовують як готові, так і власно створені мультимедійні презентації. З деякими із них можна ознайомитись на блозі.
Керівник творчої групи Шумейко Ю.М.

Категорія: Формування компетентностей учнів | Переглядів: 51 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0