Четвер, 29.06.2017, 00:39

Всього проголосували: 209
Українізуймося!

Перевір МОВУ!
Розмовляти на рідній землі чужою мовою ─ все одно, що псом нявкати.
(П.Яцик)
«  Червень 2014  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2014 » Червень » 19 » Завершилась табірна зміна 2014 р.
Завершилась табірна зміна 2014 р.
Ось і підійшла до кінця табірна зміна у пришкільному таборі «Сонечко» на базі ЗШ №10.
Кожен день в таборі був певним святом, тут проходили цікаві дні – День казки, День Сонця, День бантиків, День моди, День української пісні, День неба, День квітів, міні-олімпіада, вікторини, розважальні конкурси, веселі естафети.
Діти відвідали краєзнавчий музей, метеостанцію, храм Покрови Пресвятої Богородиці, кінотеатр «Прадо», Державну пожежно-рятувальну частину.
Протягом перебування дітей в таборі для них було організовано дворазове харчування. Щодня дітям готувалися різноманітні, калорійні і смачні сніданки, за що завдячуємо шеф-кухарю Страшній Т.В. та працівникам кухні.
Медичні сестри табору Рітченко О.П. та Ващенко О. цілодобово стояли на сторожі дитячого здоров'я. Крім того вони навчали вихованців здоровому способу життя, правилам особистої гігієни.
Велику увагу в таборі приділялось масово-оздоровчій і спортивній роботі, якою вміло керувала інструктор з фізичного виховання Сергета О.В., тому діти із задоволенням брали участь у спортивно-масових та оздоровчих заходах.
Завдяки творчому підходу до роботи педагогічних працівників – Шумейко Ю.М., Ігнатової Г.В., Станкевич Л.В., Кузнєцової І.О., Писарєвої О.В., Пушкаренко Т.В., Дерземанової Н.П., Лістунової Н.В., Домбровської Н.В., Донченко В.П., Черняховського С.Ю., Кохно В.В., Романцової Ю.В., Миташоп Т.С., Клімчук А.Л. – перебування дітей в таборі вдалося зробити комфортним, цікавим і щедрим на приємні враження.
Попереду у наших дітей довге та веселе літо. То ж бажаємо усім добре відпочити і трішки скучити за рідною школою.
До зустрічі 1 вересня!

А фотографії нашого веселого табірного життя можна переглянути за цим посиланням.

Начальник пришкільного табору "Сонечко"
Найденко С.Л.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 289 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0