Четвер, 19.10.2017, 22:02

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 19 » Збірка поезій учнів школи презентована на обласних Куценківських читаннях
Збірка поезій учнів школи презентована на обласних Куценківських читаннях
15 лютого 2016 року на базі Кіровоградського міського літературно-меморіального музею І.К.Карпенка-Карого відбулись ІХ обласні краєзнавчі Куценківські читання, присвячені 25-річчю Незалежності України. На них були присутні колеги та послідовники Леоніда Васильовича Куценка (О.Бабенко та А.Гурбанська), майже всі доповідачі на читаннях - колишні студенти Леоніда Васильовича або люди, чиї життєві шляхи так чи інакше перетиналися з Л.Куценком або могли би перетнутися, це – представники як із міста Кіровограда, так і з районів (Кіровоградського, Олександрійського та Новгородківського), а також міст Олександрії та Світловодська, яке було представлено презентацією збірки поезій учнів 10-ї школи "Ми не хочемо війни!” у виконанні вчителя української мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Гайдук Ірини Вікторівни.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 128 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0