Вівторок, 23.01.2018, 05:44

Людина жива доти, доки живе хоч би щось зі створеного нею.
(Валерій Афонченко)
«  Березень 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Березень » 3 » Здоров'я мати – вік біди не знати!
Здоров'я мати – вік біди не знати!
З 22 по 26 лютого 2016 р. в школі був проведений Тиждень сприяння здоровому способу життя на тему "Здоров'я мати – вік біди не знати!"
На тему Тижня в кожному класі був оформлений куточок здоров'я до якого входять поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники в кожному класі провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до шкільних масових заходів. Провели відповідну роботу з батьками.
Серед проведених заходів слід відзначити лекцію лікаря дерматовенеролога Світловодської ЦРЛ Нальковської О.В. "Захворювання шкіри людини " для учнів 7 кл.; практичні заняття "Перша долікарська допомога"; розвиток фізичних якостей "Смуга здоров'я", для учнів 5-6 кл. Заходи мали виховний вплив на учнів, сприяли формуванню орієнтації на здоровий спосіб життя, а також мали практичне значення.
Розглянувши подані матеріали, комісія, як найкращі, відзначила такі:
  • виховна година "Здоров'я мати – вік біди не знати!" (класний керівник 2-А кл. Дерземанова Н.П.);
  • виховна година "Найцінніше в моєму житті" (класний керівник 3-В кл. Домбровська Н.В.);
  • виховна година "Про здоров'я мусимо ми знати" (класний керівник 5-Б кл. Кранкус О.М.);
  • виховна година "Здорові учні – успішна нація" (класний керівник 6-А кл. Неклеса С.А.);
  • позакласний захід "Очі – дзеркало душі людської" (класний керівник 10 кл. Луференко Н.М.);
  • заняття з елементами тренінгу "Я особистість" (практичний психолог Михно І.В.);
  • малюнки учнів: 1-Б клас Ішутов Максим, Данильченко Софія; 2-А клас Єрьомін Назар, Островна Юлія, Кровицька Варя, Яровий Святослав, Дудник Анжеліка, Семенчук Дар'я, Цвень Артем; 2-В клас Говорушенко Кирило; 3-В клас Повідаш Тетяна.
Педагог-організатор
Власюк Л.В.