Четвер, 21.09.2017, 14:27

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
З усіх створінь найпрекрасніше ─ людина, що одержала прекрасне виховання
(Епіктет)
«  Березень 2016  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2016 » Березень » 3 » Здоров'я мати – вік біди не знати!
Здоров'я мати – вік біди не знати!
З 22 по 26 лютого 2016 р. в школі був проведений Тиждень сприяння здоровому способу життя на тему "Здоров'я мати – вік біди не знати!"
На тему Тижня в кожному класі був оформлений куточок здоров'я до якого входять поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники в кожному класі провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до шкільних масових заходів. Провели відповідну роботу з батьками.
Серед проведених заходів слід відзначити лекцію лікаря дерматовенеролога Світловодської ЦРЛ Нальковської О.В. "Захворювання шкіри людини " для учнів 7 кл.; практичні заняття "Перша долікарська допомога"; розвиток фізичних якостей "Смуга здоров'я", для учнів 5-6 кл. Заходи мали виховний вплив на учнів, сприяли формуванню орієнтації на здоровий спосіб життя, а також мали практичне значення.
Розглянувши подані матеріали, комісія, як найкращі, відзначила такі:
  • виховна година "Здоров'я мати – вік біди не знати!" (класний керівник 2-А кл. Дерземанова Н.П.);
  • виховна година "Найцінніше в моєму житті" (класний керівник 3-В кл. Домбровська Н.В.);
  • виховна година "Про здоров'я мусимо ми знати" (класний керівник 5-Б кл. Кранкус О.М.);
  • виховна година "Здорові учні – успішна нація" (класний керівник 6-А кл. Неклеса С.А.);
  • позакласний захід "Очі – дзеркало душі людської" (класний керівник 10 кл. Луференко Н.М.);
  • заняття з елементами тренінгу "Я особистість" (практичний психолог Михно І.В.);
  • малюнки учнів: 1-Б клас Ішутов Максим, Данильченко Софія; 2-А клас Єрьомін Назар, Островна Юлія, Кровицька Варя, Яровий Святослав, Дудник Анжеліка, Семенчук Дар'я, Цвень Артем; 2-В клас Говорушенко Кирило; 3-В клас Повідаш Тетяна.
Педагог-організатор
Власюк Л.В.