Пятница, 24.03.2017, 04:16

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Февраль 2016  »

Головна » 2016 » Февраль » 24 » Здоров'я понад усе!
Здоров'я понад усе!
22 лютого в рамках тематичного Тижня "Здоров'я мати - вік біди не знати" у школі пройшли виховні години та години здоров'я.
У 3-В класі вчителем Домбровською Наталією Василівною був підготовлений виховний захід "Найцінніше в моєму житті".
Метою цього заходу було формування уявлення дітей про здоровий спосіб життя, розвиток пізнавального інтересу, мислення, виховання дбайливого ставлення до свого здоров'я.
Учні класу відправились в подорож на кораблі до Острова скарбів. протягом подорожі діти пройшли "Стежиною чистоти", відвідали "Вітамінний острів", побували на спортмайданчику, зустрілися з лікарем, подихали біля "Озера чистого повітря", пояснювали прислів'я про здоров'я, відгадували загадки.
Висновок учнів був одностайним: "Найціннішим у житті кожної людини є її здоров'я"!
Заступник директора з НВР
Пудич В.В.

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 93 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0