Субота, 18.11.2017, 19:34

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 238
По-справжньому добра, людяна людина вміє глибоко ненавидіти – ненавидіти зло, ненавидіти наших ворогів – паліїв війни
(В.О.Сухомлиинський)
«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 25 » Жахливі 30-ті
Жахливі 30-ті

21.11.2016 р. у Центральній районній бібліотеці відбулася зустріч учнів 10 класу школи з місцевим поетом, прозаїком, публіцистом та краєзнавцем, редактором та журналістом, членом Національної Спілки журналістів України та Всеукраїнської спілки краєзнавців Владиславом Васильовичем Журавським.
Почесний гість презентував старшокласникам свою книгу "Там, у небі, чорний крук. Голодомор-33 на Кіровоградщині", матеріалом для якої стали  невідомі раніше документи з розсекречених архівів, спогади тих, хто пережив Голодомор і береже у своєму серці пам'ять про ті тяжкі роки. У книгу увійшли також спогади і роздуми окремих свідків тих трагічних подій, які публікувалися у періодичних виданнях протягом останніх 20-ти років. Автор розповів школярам про причини, перебіг та наслідки голодомору 1932-1933 років, зачитав уривки зі своєї книги.
Бібліотекар Гуріна Т.В. презентувала виставку-реквієм "Голгофа голодної смерті"
Пам'ять трагічно загиблих в роки Голодомору присутні вшанували запаленням свічки, а висловлені дітьми думки з приводу почутого і побаченого засвідчили глибоке розуміння ними трагічної сторінки української нації.
Зав. шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.