П'ятниця, 22.02.2019, 19:21

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 14 » Знайомство з мистецтвом
Знайомство з мистецтвом
13 червня 2018 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали Арт-Галерею міста. Діти переглянули виставку живопису місцевих художників, унікальну історичну фотовиставку, виставку робіт майстрів рукоділля. Поняття епох, стилів, сюжетів і технік на початку не мають жодного значення порівняно із впливом, який твори можуть справити на дітей.
Вони дуже добре вміють вловити настрій, лише глянувши на мазки живописця чи відбитки пальців скульптора, на шорстку або гладку поверхню твору. Малеча враз помітить нерівність контуру, глибші сліди, патьоки фарби, чіткість чи умовність в обрисах скульптури... Тут важливо пояснити їм, що йдеться про свідомий вибір митця, що цими нюансами він якраз хотів передати своє вагання, надмір зусиль чи пошук умиротворення...

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 61 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0