Четвер, 15.11.2018, 23:22

Постав над тобою хоч сто вчителів ─ вони будуть безсилі, якщо ти сам не зможеш примусити себе й вимагати від себе.
«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 8 » Зустріч з працівниками ДСНС
Зустріч з працівниками ДСНС
6 листопада відбулася зустріч з інспектором 17 ДПРЧ УДСНС у Кіровоградській області Кузнєцовою Юлією Миколаївною та Григор`євим Володимиром Володимировичем - інженером (з ПРР). Під час зустрічі зі школярами, інспектори ДСНС нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, як в побуті так і під час відпочинку на вулиці чи природі. Зокрема, фахівці Служби порятунку звернули увагу дітей на безпечному використанні електричних та газових приладів, приладів опалення. Також наголосили на безпечній поведінці під час виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Після коротенької повчальної лекції розповіли присутнім про особливості професії рятувальника, показали бойове спорядження та обладнання, за допомогою якого ліквідовують надзвичайні ситуації та рятують життя. Діти із задоволенням приміряють бойовий одяг вогнеборців. З учнями 11-го класу провели профорієнтаційне заняття та познайомили з умовами навчання у вищих навчальних закладах. Сподіваємося, що подібні зустрічі стануть запорукою безпечного життя для підростаючого покоління.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 10 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0