Субота, 28.03.2020, 23:32

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 13 » Зустріч з представником управління юстиції
Зустріч з представником управління юстиції
З давніх-давен філософи висловлювали думку про те, що людина вчиняє погано тому, що не володіє знаннями. Молоді люди часто припускаються помилок в своїй поведінці, тому, що не знають як правильно  поводитись в тій чи іншій ситуації. Знання і культура відіграють в цьому випадку не останню роль.
В становленні громадянина важливе місце займає правове виховання, виховання у дітей і молоді поваги до Конституції, законів України, національної символіки, глибокого усвідомлення взаємозв’язку між правами та обов’язками, відповідальністю.
Правова освіта і виховання молоді мають державне значення, а тому вони повинні реалізувати не лише освітню функцію, але й обов’язково мати практично-виховну спрямованість. На виконання Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18.10.2001 р. №992 та доручення Міністерства юстиції України від 16.09.2013 р. за №10.3-32/599 щодо проведення Всеукраїнського тижня правових знань, приуроченого до Дня юриста, з метою створення належних умов для набуття широкими верствами населення правових знань та навичок у їх застосуванні, підвищення правової культури громадян в рамках затверджених заходів, протягом 08-09.10.2013 р. начальником відділу організаційно-правового забезпечення Світловодського міськрайонного управління юстиції Ганною Горобець в ЗШ №10 проведено уроки права  для учнів 9-А класу «Кримінальне право для молоді» та учнів 4-А класу – «Права дитини в України – сучасний стан». В ході проведення уроків права були висвітлені питання знань неповнолітніми законів, Конвенції ООН про права дитини, норм поведінки, своїх обов’язків, усвідомлення відповідальності за спричинену шкоду, вироблення у них правової свідомості, зобов’язання поводитись у певних рамках, утримуватись від порушень правил поведінки.
Підвищення рівня правових знань у школярів, їх правосвідомість та правова культура можлива лише за умови освітнього правового виховання. Адже розуміння основ кримінального, адміністративного, цивільного, трудового та інших галузей права важливо для кожного громадянина незалежно від віку.
Фотографії з заходів можна переглянути нижче.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 270 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0