Вівторок, 20.08.2019, 05:31

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 1 » Зустріч з волонтерами
Зустріч з волонтерами

5 грудня відзначається Всесвітній День волонтерів. Учні нашої школи теж беруть посильну участь у волонтерському русі, допомагаючи в міру своїх сил українським воїнам, щоб боронять нашу Батьківщину від російсько-фашистських загарбників.
30 листопада у школі відбулись заходи, на яких учні отримали багато нової інформації про волонтерський рух.
Так, учні 5-А та 6-Б класів (класні керівники Хорольська Н.О. та Клімчук А.Л.) зустрілися з представником Світловодського міськрайонного управління юстиції Горобець А.О.
Та найбільші враження отримали учні 8-А та 8-Б класів (класні керівники Гаврилюк І.Б. та Донченко В.П.) від зустрічі зі справжніми волонтерами. До дітей завітали люди, які допомагають нашим військовим, представники ГО "Іволга". Вони принесли з собою прапори України з підписами наших захисників, показали фотознімки з тих місць, де проходить зона АТО, багато розповідали про свою нелегку роботу. Слід зазначити, що один з цих волонтерів - Дарія Дмитрівна Ільїна, мати випускника нашої школи Андрія Ільїна, що героїчно загинув на сході України. Мужність та сила духу цієї жінки вражаюча! Вона допомагає іншим хлопцям, синам України, які продовжують боронити наш з вами спокій.
Низький уклін Вам, Даріє Дмитрівно, і усім волонтерам, хто допомагає нині захисникам Вітчизни!
Користуючись нагодою, учні нашої школи передали через волонтерів зібрані речі та продукти для бійців.
Завідуюча шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.