Четвер, 21.09.2017, 14:22

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Березень 2016  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2016 » Березень » 29 » Звернення педагогічного колективу до батьків напередодні канікул
Звернення педагогічного колективу до батьків напередодні канікул
Шановні батьки!
Канікули для дітей – це час цікавих занять, ігор, прогулянок, екскурсій. Проте дозвілля має бути безпечним, тому не слід забувати про контроль за дітьми з боку дорослих.
Звертаємось до Вас з проханням в період весняних канікул приділити особливу увагу дотриманню Вашими дітьми режиму дня та правил безпечної поведінки. Ви маєте знати, де і з ким дитина проводить вільний час; дітям забороняється влаштовувати ігри на проїжджій частині дороги, на недобудовах, у підвалах та на дахах будинків, на залізничних коліях, на плавнях, водосховищі та інших небезпечних місцях; не допускайте відсутності дитини вдома у вечірній та нічний час.
Наголошуємо на Вашій відповідальності за здоров'я і життя дітей під час весняних канікул, оскільки згідно зі статтею 59 Закону України «Про освіту», статтею 12 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 150, 152 Сімейного кодексу України батьки несуть відповідальність, зокрема за збереження здоров'я дітей, а також навчання їх правилам надання долікарської допомоги.
Попереджайте конфліктні ситуації, травматизм, правопорушення.
Поставтесь відповідально до виконання своїх обов'язків.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 103 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0